Cedule značka Mississippi A889X

842 cedula mississippi (3)
842 cedula mississippi (3)
30x15cm
7 do věrnostního systému

Cena
176 Kč

Kód produktu
842

Na skladě - odesíláme v den objednání do 13:00 nebo následující pracovní den
ks

RETRO plechová cedule Mississippi A889X

rozmer : 30,5 x 15,5cm

materiál : plech s vytlačeným povrchem - vysoce kvalitní plochý tisk

specifikace: kovová Retro cedule sloužící jako dekorace nebo darček.

Cedule jsou vynikající dárek pro vtipné potěšení nebo bo zkrášlení interiéru osobního nebo komerčního prostoru.

Retro plechové cedule

Náš Retro Plechová Cedule je nepopiratelně skvostem, který dokáže oživit jakékoli interiér. Tento úžasný kousek se svým vintidge stylem a vysoce kvalitním tiskem přidá jakékoli místnosti šarm a charakter.

Tato Retro Plechová Cedule je elegantní a strhující doplněk, který potěší každého, kdo jej uvidí. Je to skutečně univerzální dárek, který dokáže vyčarovat úsměv na tváři nejen milovníky retro designu, ale také ty, kteří oceňují jedinečnost a originalitu.

S rozměry 30,5 x 15,5 cm a vyrobena z kvalitního plechu s vytištěným povrchem, tato cedule je opravdu robustní a odolná. Ať už ji pověsíte na stěnu v obývacím pokoji, kanceláři, kavárně nebo obchodě, její jedinečný vzhled a šarm upoutá pozornost každého, kdo prochází.

Základní výhody Retro Plechové Cedule:

  1. **Jedinečný design:** S naší Retro Plechovou Cedulou přidáte svému interiéru špetku nostalgie a šarmu. Je to originální a inspirativní kousek, který dokáže oživit jakýkoli prostor.
  2. **Vysoká kvalita:** Použitý materiál – plech s vytištěným povrchem – zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození.
  3. **Univerzální dárek:** Retro Plechová Cedule je perfektní dárek pro všechny – ať už pro milovníky retro stylu nebo ty, kteří hledají něco netradičního a zajímavého.
  4. **Všestranné použití:** Tato cedule je skvělým doplňkem do jakéhokoli prostoru – obývacího pokoje, kanceláře, kavárny nebo obchodu.
  5. **Jednoduchá instalace:** Retro Plechová Cedule je snadná a jednoduchá na instalaci. Žádné komplikované nástroje nebo techniky nejsou zapotřebí, abyste si mohli užívat její krásu.

RETRO plechová cedule

rozmer : 30,5 x 15,5 cm

materiál : plech s vytlačeným reliéfním povrchem – vysoce kvalitní tisk

specifikace: kovová Retro cedule sloužící jako dekorace nebo darček.

Parametry
Rozmer cedule 30,5cm x 15,5cm
Material Plechová cedule
3D formát cedule Ne - Plochý tisk