Poradna

Retro cedule - Historická vozidla značky ČSSR

Retro cedule - Historická vozidla značky ČSSR

Podařilo se nám připravit nabídku starých značek vyráběných v ČSSR jako motorky JAWA a cedule historických fotek Škoda upravených aby vypadaly jako originály.

Cedule jsou vyráběny společností, která je držitelem autorských práv ke replikám starých vozidel nebo povolení a licencí pro tyto cedule.

Cedule jsou velmi pěkné zpracovány s 3D prolisem a zabaleny ve smršťované fólii v přibližném rozměru 30x20cm.


Retro interiéry s kovovými cedulemi

Retro interiéry s kovovými cedulemi

Retro interiéry s kovovými cedulemi jsou v poslední době stále populárnější a není divu. Tyto cedule dokáží vnést do jakéhokoliv prostoru jedinečnou atmosféru a šarm, který nás přenese do dob minulých. Ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici, kuchyň nebo třeba domácí bar, retro cedule jsou skvělým způsobem, jak oživit a zútulnit interiér.

Kouzlo retro kovových cedulí spočívá v jejich autenticitě a schopnosti vyprávět příběh. Každá cedule má svou vlastní historii a původ, ať už se jedná o starou reklamu na čokoládu, plechovku od motorového oleje nebo dopravní značku. Tyto cedule byly často vyráběny ručně a nesou stopy času, což jim dodává na jedinečnosti a charakteru.

Rádce

Jak vybrat design interiéru ? Výběr správných retro ceduli ?

Jak vybrat design interiéru ? Výběr správných retro ceduli ?

Výběr správného designu interiéru a retro cedulí může být zábavným a kreativním procesem, který dodá vašemu domovu jedinečný charakter a styl. Retro cedule jsou skvělým způsobem, jak oživit jakýkoli prostor a vnést do něj kousek nostalgie a osobnosti. Ať už jste fanouškem vintage estetiky 50\. let, psychedelických 60\. let nebo odvážných barev a tvarů 70\. let, retro cedule mohou být tím pravým doplňkem pro váš domov.