Cedule Potraviny

r269 potraviny web cedula
r269 potraviny web cedula
Akcia -10% 30x20cm
9 do věrnostního systému

Cena
228 Kč

Původní cena
253 Kč

Ušetříte
10% (25 Kč)

Kód produktu
r269

Na skladě - odesíláme v den objednání do 13:00 nebo následující pracovní den
ks

RETRO cedule Potraviny

rozmer : 30 x 20cm

materiál : plech s vytlačeným povrchem - vysoce kvalitní tisk 

specifikace: kovová Retro cedule sloužící jako dekorace nebo darček.

Výrobce a distributor: RETROX, s.r.o.

Cedule jsou vynikající dárek pro vtipné potěšení nebo bo zkrášlení interiéru osobního nebo komerčního prostoru.

Naše retro cedule jsou vždy upraveny tak, aby vypadaly poměrně autenticky a každá je svým způsobem originál.

Retro plechové cedule

Náš Retro Plechová Cedule je nepopiratelně skvostem, který dokáže oživit jakékoli interiér. Tento úžasný kousek se svým vintidge stylem a vysoce kvalitním tiskem přidá jakékoli místnosti šarm a charakter.

Tato Retro Plechová Cedule je elegantní a strhující doplněk, který potěší každého, kdo jej uvidí. Je to skutečně univerzální dárek, který dokáže vyčarovat úsměv na tváři nejen milovníky retro designu, ale také ty, kteří oceňují jedinečnost a originalitu.

S rozměry 30 x 20cm a vyrobena z kvalitního plechu s vytištěným povrchem, tato cedule je opravdu robustní a odolná. Ať už ji pověsíte na stěnu v obývacím pokoji, kanceláři, kavárně nebo obchodě, její jedinečný vzhled a šarm upoutá pozornost každého, kdo prochází.

Základní výhody Retro Plechové Cedule:

  1. **Jedinečný design:** S naší Retro Plechovou Cedulou přidáte svému interiéru špetku nostalgie a šarmu. Je to originální a inspirativní kousek, který dokáže oživit jakýkoli prostor.
  2. **Vysoká kvalita:** Použitý materiál – plech s vytištěným povrchem – zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození.
  3. **Univerzální dárek:** Retro Plechová Cedule je perfektní dárek pro všechny – ať už pro milovníky retro stylu nebo ty, kteří hledají něco netradičního a zajímavého.
  4. **Všestranné použití:** Tato cedule je skvělým doplňkem do jakéhokoli prostoru – obývacího pokoje, kanceláře, kavárny nebo obchodu.
  5. **Jednoduchá instalace:** Retro Plechová Cedule je snadná a jednoduchá na instalaci. Žádné komplikované nástroje nebo techniky nejsou zapotřebí, abyste si mohli užívat její krásu.

 

Parametry
Rozmer cedule 30cm x 20cm
Material Plechová cedule
Výrobce a distributor RETROX
3D formát cedule Ne - Plochý tisk